Kirchner dekorace - Barevný vzorník

Barevný vzorník

DSC07638.JPG
DSCF0554.JPG
vizovický zámek.JPG

 

 

 

 

 

 

Volba odstínu každé povrchové úpravy je samozřejmostí. Na této stránce naleznete různé vzorkovnice a pomůcky pro výběr toho správného odstínu právě pro Vás. Uvedené vzorkovnice berte prosím jako orientační, protože nekorespondují zcela s originálním barevným provedením (dáno technickými možnostmi digitální prezentace).

 
 
Barevné kobinace si můžete sami vyzkoušet v Primalex aplikace
 
 
Pokud jste architekti a designeři tak Vás určitě zaujmou elektronické palety , které si můžete vložit do různých architektonických programů Corel, Photoshop, Autodesk... Můžete a tak přímo vytvářet návrhy v reálně míchatelných barvách. Na požádání Vám je zašleme v emailu.
 

PRINCIP ODSTÍNOVÉHO SYSTÉMU NCS

 

 

 

 

 

 

 

PřílohaVelikost
STO paleta.pdf601.4 KB
KEIM - EXCLUSIVE.pdf27.13 KB
RAL vzorník s čsn ekvivalentem.pdf40.43 KB
ral vzorník.jpg289.01 KB

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.