Kirchner dekorace - Stěnové PanDomo

Stěnové PanDomo

detail PanDomo.JPG
Koupelna v pandomu Ardex.JPG
Krb s Panandomem.JPG

 

Pan-domo w1 je proslulý cementový systém na stěny i podlahu. V tomto případě se jedná o variantu W1 na stěny, která vytváří strukturní a hladké povrchy s lesklými vršky. Pan Domo je vhodné taky do lehce vodou zatěžovaných prostorů jako koupelny a podobně. Aplikace Pandoma na krbové tělesa s vložkou jesou bezproblémová pokud je před aplikací provedena výztužná vrstva z cementového lepidla s perlinkou (aplikace jako u kontaktních zateplovacích systémů)
 
Podklady: dřevo, omítka, plast, kov, sklo, sádrokarton, beton atd., přičemž vždy použijeme specifický kontaktní můstek a výztužnou vrstvu.
 
Na hrubé omítky nebo mněké nesoudržné podkladytento systém není vhodný (je nutná příprava podkladu).
 
Barevné odstíny je možné vytvářet dle přiloženého vzorníku PanDomo nebo individuálně.
 

 

PřílohaVelikost
ARDEX panDOMO vzorkovník 2009.pdf554.47 KB
Katalog PanDomo.pdf1.8 MB

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.