Kirchner dekorace - Dekorativní stěny

Dekorativní stěny

Imitace mramorů

Imitace mramoru.jpg
Imitovaný mramor provádíme různými technikami: malovaný mramor v oleji a akrylu, štukmramor, modelovaný v benátském štuku. Různé techniky vytvářejí různé specifické prvky také s různou cenou.

Imitace kamene

Imitace kamene.JPG
Imitace kamene, starých cihel, mramorů,... provádíme  do interiéru i exteriéru. Používáme k tomu specifické směsi a techniky, které vytvářejí identický vzhled.
Podklady mohou být: sádrokarton, omítky, ocel a jiné kovy, sklo, plast v interiéru a exteriéru, ale také na různé profilové lišty nebo štukatérské výzdoby.

 

Perleťové

Perletove.jpg
Perleťové dekorace a stěrky jsou efektní a rafinované dekorační úpravy stěn. Takto lze charakterizovat celou řadu stěrek s perleťovým efektem. Mohou být jak lesklé, tak i strukturní až hrubé s různou odolností dle povrchové úpravy do interiéru i exteriéru.
Podklady: dřevo, omítka, plast, kov, sklo, sádrokarton, beton atd., přičemž vždy použijeme specifický kontaktní můstek.

Lazurování

Lazurování.JPG
Lazurování a patinován jsou slova užívaná pro efektní ztvárnění stěn nekryvými barvami, a to buď na hladkých, písčitých nebo strukturních podkladech nejčastěji omítkách.
Můžou být vícebarevné, vymývané s jemnými přechody často na hladkých podkladech nebo v jednom odstínu různé sytosti na strukturálních podkladech.

Fládrování

Fládrování.jpg
Imitace dřeva – fládrování provádíme jak na nábytek, dveře, okna, dřevěné dílce tak i na stěny a sokly. Povrch je vždy zakončen ochrannou pryskyřičnou vrstvou matnou, polomatnou nebo lesklou.
Podklad se připravuje ve většině případů do hladka, aby bylo možné tvořit kresbu.
Podklady:
dřevo, omítka, plast, kov, sklo, sádrokarton, beton atd., přičemž vždy použijeme specifický kontaktní můstek.
 

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.