Kirchner dekorace - Imitace mramorů

Imitace mramorů

Imitovaný mramor provádíme různými technikami: malovaný mramor v oleji a akrylu, štukmramor, modelovaný v benátském štuku. Různé techniky vytvářejí různé specifické prvky také s různou cenou. Všechny však lze provést ve velmi podobných až stejných podobách s přírodním mramorem nebo granitem s velkou výhodou volby typu a možností ovlivnit barevnost a celky, ve kterých se dílo provádí. Velmi efektní může být velká stěna rozdělená jen na dva kusy mramoru, což působí velmi ohromujícím dojmem.
Díky ochranným úpravám lze provádět tyto povrchy také například do exteriéru nebo k umývadlům do koupelen nebo jako stěrky do koupelen mimo sprchy.
Podklady: dřevo, omítka, plast, kov, sklo, sádrokarton,beton ….vždy za použití specifického kontaktního můstku.
 

 

PřílohaVelikost
Výstřižek.JPG88.22 KB
Inspirace
Reference

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.