Kirchner dekorace - Lazurování

Lazurování

Lazurování a patinován jsou slova užívaná pro efektní ztvárnění stěn nekryvými barvami, a to buď na hladkých, písčitých nebo strukturních podkladech nejčastěji omítkách.
Můžou být vícebarevné, vymývané s jemnými přechody často na hladkých podkladech nebo v jednom odstínu různé sytosti na strukturálních podkladech.
Důležité pravidlo je, že nesmí být rovnováha mezi strukturou a lazurou. Vždy je nutné, aby bylo jedno upřednostněno a druhé fungovalo jako doplněk (podklaní struktura a vrchní barevný lazurní nátěr). Například jemná struktura provedená hřebenem s jednobarevným lazurním nádechem. Protikladem, by byl podklad písčitý (štuková omítka) s vícebarevnou patinou provedenou podle nějakého tématu.
Materiály používané námi jsou jak na organické tak na minerální bázi.
Podklady: dřevo, omítka, plast, kov, sklo, sádrokarton, beton atd., přičemž vždy použijeme specifický kontaktní můstek.

 

PřílohaVelikost
Kreativ KEIM.pdf2.11 MB
Dekorační úpravy lazurováním jak_delame_5_4 8 09.pdf142.34 KB
Inspirace
Reference

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.