Kirchner dekorace - Šablonování

Šablonování

malovany_ornament.JPG
plasticka_sablona.JPG
sablona_s_linkou.JPG

Šablonování klasické

Jedná se o tradiční malířskou dekorační techniku. Pomocí šablon je možné dosáhnout téměř jakéhokoli vzoru. Jsme schopni Vám nabídnout naše vzorníky nebo Vám vytvořit šablonu, tedy vzor na přání a to i firemní logo. Technikou šablonování je možné zdobit nejenom klasické malby, ale v podstatě všechny povrchy – dekorační techniky, které jsou celkem rovné tzn. lazury, benátské štuky, cocio antiko, multidekorace, metalitycké malby

 

Strukturální šablona

Je v podstatě klasická šablona. Ovšem její provedení je opravdu půvabné. Půvabné proto, neboť se při aplikaci používá místo barvy tmel, který nám vytvoří plastický povrch, se kterým si pohrává světlo. Pokud se zvolí příslušný vzor, pak se tato technika hodí kamkoli a do jakéhokoli stylu a největšího ofektu dosáhneme při bočním nasvícení.

PřílohaVelikost
Vzorník ke stažení256.47 KB

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.