Kirchner dekorace - Moderní stěny

Moderní stěny

Kovové povrchy

Imitace kovu.JPG
Moderní kovové povrchy provádíme například tyto: litina nová i rezavá dále napodobujeme měď, bron hliník, zlato a stříbro jakož to i práce s originálními kovi.
 
Podklady pro aplikaci: dřevo, omítka, plast, kov, sklo, sádrokarton,…. Vždy za použití specifického kontaktního můstku.
 
 
 

Hliněné omítky

Hlinene omitky1.JPG
Hliněné omítky provadíme ve dvou variantách. První varianta je klasická omítková - stěrková podobná skladbě běžných minerálních omítek zakončených jemnou omítkou, které se natírají malířskými barvavi na bázi vápna, kaseinu nebo kaolinu. Druhá varianta je aplikace hrubé podkladní hliněné omítky s efektní jemnou barevnou hliněnou omítkou.
 

Benátský štuk

Benátský štuk.JPG
Stěrky z benátského štuku vychází z původních starých malířských technik, které byli upraveny pro moderní zpracování. Benátský štuk je klasická technika velmi elegantní většinou s lesklím až zrcadlivým povrchem.

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.