Kirchner dekorace - Betonová fasáda

Betonová fasáda

betonoptik
DSCF0767.JPG
DSCF4808.JPG
stěrka na fasádě
.
 
 
 
 
 
 
 
 
.
 
 
 
Pohledový beton a jeho ztvárnění.Jedná se o rafinovanou techniku, která dává viniknout textuře provedeného betonu. Materiál je lazurující určený speciálně pro beton. Pojivo je na minerální nebo organické bázi s vysoce odolnými pigmenty na bázi oxidu železa. Díky tomu jsme schopni vytvořit různé barevné odstíny betonu se zachováním jeho struktury. Jako konečnou úpravu je možné povrch ošetřit bezbarvou hydrofobizací s účinkem odpuzování vody se zachováním prodyšnosti.
 
Betonová fasáda nebo-li BETONSLAME nebo BETON OPTIK je druh fasádní úpravy provedené za pomoci stěrkových materiálů vytvářející přírodní vzhled betonu nebo betonové stěrky

 

 

PřílohaVelikost
Betonoptik - sto.pdf1.37 MB
KEIM - CREATIV.pdf2.11 MB
betoncryll - oikos.pdf3.57 MB

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.