Kirchner dekorace - Ozdoby, ornamenty a reliéfi

Ozdoby, ornamenty a reliéfi

Kompletní povrchová úprava.jpg
mozaika na fasáde.jpg
Zdobení fasád

je možné i pomocí různých ornamentů a to jak plochých tak i plastických.  Jak správně postupovat u výběru a návrhu. Nejdříve si musíme uvědomit jakou stavbu vlastníme a co bychom chtěli vytvořit. Ne vše se hodí na všechno. Například u rekonstrukcí starších domů je vhodné si zjistit jestli nebyli původně použity nějaké vzory na fasádě a ty pak můžeme použít pro nový vzhled fasády. Velmi hezké jsou předválečné původní fasády, kterých dnes již mnoho nezbývá. Dříve byli fasády koncipovány velmi vkusně za použití přírodních odstínů proto jsou tak cenné.

Z naší databáze jsme schopni poskytnou různé návrhy nebo díky naší spolupráci s výtvarníky také vytvořit různé moderní abstrakce a originální motivy.

 

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.