Kirchner dekorace - Sádrové omítky a stěrky

Sádrové omítky a stěrky

pracujeme bezprašně.JPG
Přesné rohy, které vylepší vzhled stěn o 50% - pověstný detail
Sádrové omítky a stěrky mají prakticky neomezené možnosti použití při různých rekonstrukcích, finálních opravách povrchů, při dokončovacích pracech ve všech typech interiérů. Vytvářejí nám hladký povrch stěn, které u nás nejsou běžné. Velmi vhodné je použití techto stěrek také pri rekonstrukcích nebo pokud se nám loupe malba a je nutné přikročit ke škrábání malby. Po oškrábání nám vznikne nerovný povrch s dírkami po vypadlém písku, které je nutno vyhladit a sádrové omítky a stěrky jsou k tomuto ideální. Je nimi možné provést nejenom vyhlazení podkladu ale také vyrovnání podkladu ve větší vrstvě. Materil k těmto pracem používáme Rigips sádrové omítky a stěrky.
 

K výhodám použití sádrových omítek a stěrek patří:

* vysoká kvalita a estetika povrchu,
* nízká spotřeba materiálu,
* dobrá přilnavost na všechny druhy podkladů,
* čistý přírodní ekologicky nezávadný materiál (PH 5,5)
* regulace vlhkosti v interiérech a vysoká požární odolnost.

 

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.