Kirchner dekorace - Cementová stěrka

Cementová stěrka

Pan Domo schodiste.JPG
PanDomostěna.JPG
Podlaha Pandomo.JPG
PANDOMO,
je systém vyvinutý firmou ARDEX pro podlahy a stěny na bázi cementu. Několikrát oceněný systém pro vytvoření bezesparých podlah a celistvých stěn. Podlahový systém je uzpůsoben jak na vytápěné tak i nevytápěné podlahy cementové i anhydridové. Jako podklad může sloužit také stávávající dlažba nebo podklad po jiné podlahovině.

Stěnový systém je propracovaný a vhodný na celou řadu míst do interiéru. Ideální podklad pod stěnové pan-domo je cementové flexibilní lepidlo s perlinkou s "hladkým" povrchem
 
    Barevné odstíny se volí dle originálního vzorníku nebo je možná také individuální receptura stanovena zkouškou na vzorku.
Pan Domo nelze realizovat v exteriéru.
 
Podle prostředí a předpokládané zátěže se volí také příslušná ochranná úprava na bázi kamenných olejů, vosků nebo laků.

PřílohaVelikost
PANDOMO- W1 + K1.pdf1.8 MB
vzorkovník panDOMO 15.12.2007.jpg302.18 KB

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.