Kirchner dekorace - Štukatérská výzdoba

Štukatérská výzdoba

axxent4.jpg
contemporary4kl.jpg
rozdíl bez a s lištami.jpg
Štukatérská výzdoba kterou nabízíme, jsou vyráběny ze sádry, PU pěn, polystyrenů.
Sádrové lišty se vyznačují svou přirozeností přírodních materiálů, schopnost akumulovat velkou vlhkost a při nižší koncentraci vlhkosti ji opět vypouštět do svého okolí a tím ji regulovat. Polyuretanové a jiné lišty z plasických hmot jsou výhodné především ve své pružnosti a ceně, která je v základu nižší. Štukatérské profili z plastických hmot jsou dobře opracovatelné.Výzdobu z obou materiálů lze natírat a dekorovat libovolnými nátěrovými hmotami (imitace čehokoli, obláčkové akvarely…). Kromě těchto štukatérských výzdob nabízíme také výzdoby od dalších firem (NMC, Bovelaci, ORAC Decor – tyto jsou z umělých hmot).

 

Katalog sádrových lišt DEKORASTUCK

PřílohaVelikost
Katalog lišt z plastických hmot ORAC DECOR.pdf708.14 KB

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.