Kirchner dekorace - Malířské práce

Malířské práce

1.JPG
jak na zakončení malby.JPG
magnetická malba.JPG
Malby provádíme se standartním zakrytím proti znečištění barvou. K tomu používáme různé prostředky vždy se snahou co nejmenšího zatížení domácnosti či stavby.
Materiály pro malování používáme jak klasícké tak i omyvatelné či FUNKČNÍ TYPY. Doporučujeme vždy pokud je to možné spíše barvy na minerální bázi, které jsou na bázi minerálních pojiv to znamená, že po vyschnutí vytvářejí na povrchu stěny bílí nebo barevný "kámen" nikoli obarvený plast.

 

 

Provádíme také přidružené práce před a po malování jako zestěhování věcí i znovu rozmístění věcí.

Drobné zednické práce pro nás nejsou také problém protože v našem týmu pracuje i vyučený zedník s dlouholetou praxí.

Rádi poradíme i s barevným řešením nebo projednáme Váš požadavek s architektem. Odstíny malířských barev lze vybírat například ze vzorníku či vzorkovnice RAL, NCS, ČSN, Caparol , HET,  STO, KEIM, DULUX, PRIMALEX, atd.  některé jsou níže ke stažení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.ral.de
www.ncscolour.com
 

PřílohaVelikost
KEIM - EXCLUSIVE.pdf27.13 KB
RAL vzorník.jpg364.71 KB

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.