Kirchner dekorace - Moderní podlahy

Moderní podlahy

Artfloor

floor2.jpg
    Tento podlahový dekorační systém vyniká svou škálou barev a zpracování. Jeho největší výhodou je variabilita použití jak na podlahy a stěny – je možno vytvořit velmi podobný vzhled na podlaze a stěně (jeden celek) od tloušťky 1mm. To nám umožňuje vytvořit celistvé plochy s neomezeným vzhledem a můžeme proto vytvořit i tématicky laděný interiér.

Pan Domo

K1 (3).jpg
Je v podstatě litá cementová podlaha. To znamená, že základem jsou minerální pojiva a plniva. Základní odstín je tedy díky bílým cementům bílý až béžový, do kterého je možno přidávat dle potřeby pigmenty a vytvářet tak různé odstíny. Konečnou úpravu Pan Doma je možné provést buďto kamenným olejem nebo epoxidovým lakem dle zatížení.

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.