Kirchner dekorace - Pan Domo

Pan Domo

Je v podstatě litá cementová podlaha. To znamená, že základem jsou minerální pojiva a plniva. Základní odstín je tedy díky bílým cementům bílý až béžový, do kterého je možno přidávat dle potřeby pigmenty a vytvářet tak různé odstíny. Konečnou úpravu Pan Doma je možné provést buďto kamenným olejem nebo epoxidovým lakem dle zatížení. Odolnost podlah níže popsaných  odpovídá odolnosti dřevěné podlahy olejované nebo lakované. Pokud je podlaha zafixovaná lakem, pak je možno ji provádět také do koupelen a kuchyní. Pandomo podlahy je možné provádět také na vytápěné podlahy. Běžná skladba podlahy má tloušťku 5-10mm.
 

Litou podlahu pandomo provádíme ve třech vatiantách:

 
1.       Pandomo kamenná podlaha. Je to probarvovaná podlaha, která nejčastěji připomíná vzhled kamenné bezesparé podlahy. Pokud je v šedých odstínech, připomíná betonovou podlahu nebo pohledový beton.
2.       Pan domo unikát. Jedná se o způsob ztvárnění povrchu, který umožňuje nepřeberné možnosti řešení vzhledu podlahy. Systém je takový, že se provede nalití kamenné podlahy PanDomo a po zaschnutí a zaleštění se provádí lazurní nátěry, které se po dokončení zalakují epoxidovým lakem matným nebo lesklým = velká variabilita vzhledu.
3.       Pan Domo K2 LOFT tenkovrstvá cementová podlahová stěrka se provádí na podklad, který je vyrovnaný cementovou nivelační hmotou. Vzhled se dá přirovnat ke stěrkám typu Marmorino, které známe z aplikací na stěny (zde odkaz na dekoraci stěn). Pandomo K2 je velmi vhodné pro schodiště, protože je možné vytvořit téměř stejný vzhled na stupnici i podstupnici schodišťového stupně (nášlap a čelo).
 

 

ZKRÁTKA:

 
ODOLNOST:Pevnost v tlaku (zk. Brinell) DIN 1168 po28dnech cca 80,0 N/mm2 odpovídá
odolnosti dřevěné podlahy
 
ODSTÍN: bílá lomenná nebo jiné odstíny například dle vzorkovníku RAL
 
VYTÁPĚNÍ POTĚRU: u K1 ANO, v případě K2 tenkovrstvá podlaha NE
 
KOLEČKOVÉ ŽIDLE: ANO – (za předpokladu správných koleček)
 
TYP PODKLADU: Cementový potěr min pevnosti CT-C25-F4 vlhkosti před aplikací 2%
                       Anhydrydový potěr typu CA-C35-F6 vlhkost před aplikací 0,3% (platí pro K1 i K2)
 
KONEČNÁ ÚPRAVA: epoxidový lak nebo kamenný olej

 

 

PřílohaVelikost
Vzorník Pad Domo.pdf554.47 KB
Clanek podlahy PanDomo.pdf155.05 KB
PROSPEKT PANDOMO- W1 + K1.pdf1.8 MB
Inspirace
Reference

Aktuality

MALÍŘSKÉ VZORY - ŠABLONY A VÁLEČKY RETRO

Díky naší zálibě v malířské řemesle, Vám můžeme provést celoplošný ornament tapetového stylu za pomoci původních celoplošných šablon jak moderního vzhledu tak i dekorativního.

 

 

 

 

RETRO STAVEBNÍ VÝPLNĚ

 

Repasujeme stavební výplně pro zachování původního vzhledu staveb.

 

 

 

 

 

Ze starého nové nebo s patinou tak umíme opravit okna, dveře, okenice a podobně včetně kování a drobných truhlářských opravách.

 

 

 

   

RENOVACE STARÉHO NÁBYTKU

Provádíme renovace starého nábytku například: židle, stoly, kredence a jiný nábytek. Níže jsou ukázky prací před a po realizaci.